EBGNH 2.0

Op 31 oktober heeft de Oudstenraad vergaderd over de nieuwe structuur van de onze gemeente. Vanaf 2021 zullen in plaats van de vier Raden van bijstand een aantal groepen en werkgroepen in onze gemeente actief zijn, die het werk onder elkaar verdelen. De Oudstenraad heeft daarvoor zes thema’s vastgelegd. Elk thema krijgt twee coördinatoren die voor de uitvoering van het werk zorgen en het werk van de vrijwilligers aansturen.

De zes thema’s zijn: Organisatie Kerkdiensten; Pastoraat en Kringen; Financiën en Administratie; Communicatie; Evenementen en studiebijeenkomsten; Facilitaire diensten

In de komende weken worden de taakomschrijving voor de zes thema’s verder uitgewerkt, de coördinatoren benaderd en de werk groepen ingesteld.

De leden van de huidige Raden van bijstand worden gevraagd, om tot 1 mei 2021 nog aan te blijven zodat de continuïteit van het werk is gewaarborgd.

Wij gebruiken cookies om deze website goed te laten werken. Door op de website te blijven accepteerd u dit gebruik van de cookies. Wij verzamelen geen gegevens van u. De cookies zijn zuiver functioneel.