Kerkdiensten in lockdown

Na de toespraak van Mark Rutte op maandag, 14 december 2020, moesten veel plannen gewijzigd worden. Na de persconferenties van 12 januari 2021 en van 23 februari 2021 is dat opnieuw gebeurt. Dat betreft ook de planningen voor onze kerkdiensten. Wij hebben op grond van de lockdown besloten om tot en met Pasen 2021 geen openbare kerkdiensten in onze kerken te houden.

Als alternatief zullen wij online kerkdiensten aanbieden. U kunt de kerkdienst per week per WhatsApp ontvangen als wij uw 06-nummer in ons bestand hebben. U kunt de kerkdiensten ook op onze website vinden

De Oudstenraad heeft tot stoppen van de kerkdiensten besloten, omdat wij: 

  • de veiligheid van de bezoekers niet kunnen waarborgen, ook op de reis naar de kerk.
  • solidair willen zijn met andere delen van de samenleving, die op slot gaan. 
  • alternatieven voor de kerkdiensten kunnen aanbieden. 

De Oudstenraad heeft op 11 maart 2021 groen licht gegeven om met Pasen weer voorzichtig met kerkdiensten te beginnen. Wij nodigen u uit voor vieringen van het Heilig Avondmaal op zaterdag 3 april  en voor een Paasochtendviering op zondag 4 april. Alle deze kerkdiensten vinden in Haarlem plaats. U moet zich daarvoor aanmelden. Dat kan hier op deze website.

Voor de zondagen tot en met Pasen blijven wij onze onlinekerkdiensten aanbieden. U kunt de onlinekerkdienst op onze website (www.ebgnh.nl ) bekijken. Op de website kunt u ook de liturgie downloaden en informatie over de collectes vinden.    

In het voorjaar 2021 zullen wij, zodra de situatie het toelaat, een kerkdienst in Hoorn en een kerkdienst in Zaandam organiseren, om de periode van de kerkdiensten in deze plaatsen af te sluiten.  

Heeft u vragen bij dit besluit, dan kunt u graag met de predikant contact opnemen.

Wij gebruiken cookies om deze website goed te laten werken. Door op de website te blijven accepteerd u dit gebruik van de cookies. Wij verzamelen geen gegevens van u. De cookies zijn zuiver functioneel.