Kerkdiensten in lockdown

Na de toespraak van Mark Rutte op maandag, 14 december 2020, moesten veel plannen gewijzigd worden. Na de persconferentie van 12 januari 2021 is dat nog een keer gebeurt. Dat betreft ook de planningen voor onze kerkdiensten. Wij hebben op grond van de lockdown besloten om tot en met 9 februari 2021 geen openbare kerkdiensten in onze kerken te houden.

Als alternatief zullen wij online kerkdiensten aanbieden. U kunt de kerkdienst per week per WhatsApp ontvangen als wij uw 06-nummer in ons bestand hebben. U kunt de kerkdiensten ook op onze website vinden

De Oudstenraad heeft tot stoppen van de kerkdiensten besloten, omdat wij: 

  • de veiligheid van de bezoekers niet kunnen waarborgen, ook op de reis naar de kerk.
  • solidair willen zijn met andere delen van de samenleving, die op slot gaan. 
  • alternatieven voor de kerkdiensten kunnen aanbieden. 

In het voorjaar 2021 zullen wij, zodra de situatie het toelaat, een kerkdienst in Hoorn en een kerkdienst in Zaandam organiseren, om de periode van de kerkdiensten in deze plaatsen af te sluiten.  

Heeft u vragen bij dit besluit, dan kunt u graag met de predikant contact opnemen.

Wij gebruiken cookies om deze website goed te laten werken. Door op de website te blijven accepteerd u dit gebruik van de cookies. Wij verzamelen geen gegevens van u. De cookies zijn zuiver functioneel.